Naujausi skelbimai

Krovinių distribucijos specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 316192

Darbo skelbimo numeris

316192

Darbo aprašymas

Didėjančiam krovinių srautui aptarnauti mes ieškome dar vieno komandos nario LCL Importo skyriui.

Pagrindinės užduotys:
* instrukcijų ir užduočių sandėliams formavimas;
* krovinių paskirstymo Lietuvoje, Lietuvoje, Estijoje, Baltarusijoje bei Rusijoje organizavimas;
* bendravimas su klientais krovinio perdavimo ar pristatymo klausimais.

Reikalavimai

Mes ieškome:
* motyvuoto(s), greitai, logiškai ir aiškiai mąstančio(s), siekiančio(s) plėsti savo akiratį ir tobulinti savo įgudžius logistikos srityje;
* bazinio lietuvių, anglų, rusų kalbų žinojimo;
* suprantančio(s) ir vertinančio(s) komandinį darbą - pačią komandą, bendras visų pastangas ir bendrai pasiektus rezultatus;
* patirtis krovinių distribucijos, paskirstymo srityje būtų privalumas tačiau naujokai šioje srityje taip pat laukiami.

Įmonė siūlo

* Pirmiausia - dinamišką, tikrai įdomų ir nenuobodų darbą;
* Draugišką, pozityvią atmosferą ir galimybę tobulėti;

Papildoma informacija

Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 21 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 22 d.

Tarptautinė, krovinių gabenimo jūrų ir oro transportu paslaugas teikianti
kompanija, turinti platų savo įmonių tinklą Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje, Azijoje bei
Europoje