Naujausi skelbimai

Krovinių kabinėtojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 105845

Darbo skelbimo numeris

105845

Darbo aprašymas

Savarankiškai kabinti ant kėlimo mašinos kablio gelžbetonio gaminius;
Saugiai vykdyti pakrovimo - iškrovimo darbus.

Reikalavimai

Krovinių kabinėtojo pažymėjimas;
Nuo žemės valdomų kranų operatoriaus pažymėjimas - privalumas;
Automobilinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas - privalumas.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas, visas socialines garantijas;
Motyvuojantį atlygį, atitinkantį darbo rezultatus;

Papildoma informacija

CV siųsti: daiva@markuciai.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 19 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 19 d.

Tai viena iš didžiausių standartinių ir nestandartinių gelžbetonio gaminių gamintojų Lietuvoje. Bendrovė pagal individualius kliento poreikius konsultuoja, projektuoja, gamina ir montuoja plataus asortimento gelžbetonio gaminius. UAB "Markučiai" nuolat investuoja į naująsias technologijas ir į personalo tobulinimą bei kvalifikacijos kėlimą, projektuoja ir saugiai gamina kokybiškus gelžbetonio gaminius, teikia šiuolaikinių ir patikimų sprendimų statybai.