Krovinių operatorius (-ė) (Trakų raj.) VIP1

ELFANTA, UAB

Darbo skelbimo numeris

339747

Darbo aprašymas

•Bendravimas su esamais kompanijos klientais krovinių muitinės forminimo, krovos bei sandėlio darbų klausimais;
•Su kroviniu atvykstančių dokumentų atrinkimas, apdorojimas, kontrolė;
•Sandėlių bei muitinės tarpininkų skyrių informavimas apie atvykstančias/išvykstančias mašinas;
•Sandėlių bei muitinės tarpininkų skyrių instruktavimas apie reikalingas atlikti su kroviniais operacijas;
•Bendradarbiavimas su kitais kompanijos padaliniais ir skyriais.

Reikalavimai

•Puikus rusų kalbos mokėjimas;
•Anglų kalbos įgūdžiai;
•Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
•Kruopštumas, atidumas, draugiškumas;
•Darbo patirtis logistikoje – didelis privalumas.

•Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo pasiektų rezultatų;
•Realias karjeros galimybes;
•Darbą puikioje profesionalų komandoje;
•Nuolatinius mokymus.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Lauko g. 15, Šventininkų km., Senųjų Trakų seniūnija, Trakų raj.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2018 m. liepos 4 d.
Įvestas:
2018 m. birželio 5 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Krovinių operatorius (-ė) (Trakų raj.)

Logistikos kompanija UAB „Elfanta“ veikia nuo 1997 metų. Pradėjusi veiklą kaip nedidelė muitinės tarpininko paslaugas teikianti įmonė, šiuo metu esame vienu didžiausių logistikos terminalų Vilniuje. Teikiame pilną logistikos paslaugų kompleksą, užtikriname puikią paslaugų kokybę ir išskirtinai profesionalų aptarnavimą.

Siūlome Jums:
Visą logistikos paslaugų kompleksą iš vienų rankų;
Nuosavą geležinkelio atšaką prie logistikos terminalo;
Patyrusį ir kompetetingą kolektyvą, gebantį spręsti sudėtingiausias logistines problemas;
Konkurencingas paslaugų kainas;
Puikią paslaugų kokybę ir išskirtinį profesionalumą;
Konsultacijas logistikos klausimais;
Prisitaikymą prie Jūsų poreikių.

Peržiūrėti įmonės profilį >