Krovinių operatorius (-ė) VIP1

Auto Praba, UAB

Darbo skelbimo numeris

303707

Darbo aprašymas

• Bendravimas su esamais kompanijos klientais krovinių muitinės forminimo, krovos bei sandėlio darbų klausimais;
• Su kroviniu atvykstančių dokumentų atrinkimas, apdorojimas, kontrolė;
• Sandėlių bei muitinės tarpininkų skyrių informavimas apie atvykstančias/išvykstančias mašinas;
• Sandėlių bei muitinės tarpininkų skyrių instruktavimas apie reikalingas atlikti su kroviniais operacijas;
• Bendradarbiavimas su kitais kompanijos padaliniais ir skyriais.

Reikalavimai

• Puikus rusų kalbos mokėjimas;
• Anglų kalbos įgūdžiai;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• Kruopštumas, atidumas, draugiškumas;
• Darbo patirtis logistikoje – didelis privalumas.

• Konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo pasiektų rezultatų;
• Realias karjeros galimybes;
• Darbą puikioje profesionalų komandoje;
• Nuolatinius mokymus.

Informacija telefonu +370-655-54771.
Kontaktinis asmuo – direktorius Valdas Semaška.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. birželio 16 d.
Įvestas:
2017 m. gegužės 18 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Krovinių operatorius (-ė)

LOGISTIKOS PROFESIONALAI

Ieškote kompanijos, kuri suteiks Jums galimybę atskleisti savo sugebėjimus, realizuoti ambicijas, siekti karjeros aukštumų?
Norite būti vertinami, gerbiami, skatinami tobulėti bei tapti geriausiais?
Norite prisijungti prie aukščiausio lygio logistikos profesionalų komandos?
Norite turėti galimybę užsidirbti daugiau nei bet kuris Jūsų draugas?

UAB “Auto Praba”– tai logistikos kompanija, įmonių grupės dalis, teikianti platų kokybiškų logistikos paslaugų spektrą, turinti didelį muitinės sandėlių kompleksą Vilniuje, viena iš rinkos lyderių dalinių kovinių gabenimе kryptimi Europos Sąjunga – Lietuva – NVS šalys.

Peržiūrėti įmonės profilį >