Kvalifikuoti inžinieriai projektavimo inžinieriai ir konsultantai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2543

Darbo skelbimo numeris

2543

Darbo aprašymas

Kvalifikuotų inžinierių projektavimo ir konsultacinių paslaugų teikimo kompanija ( dukterinė skandinavų imonė ) priims nuolatiniam darbui.

Reikalavimai

1. VANDENTIEKIO ir NUOTEKŲ sistemų projektuotojas
Reikalavimai:
• projektavimo AutoCAD patirtis, projekto vadovo ar projekto dalies vadovo atestatas
Privalumas:
• anglų kalba

2. ŠILDYMO – VĖDINIMO IR ORO KONDICIONAVIMO ( ŠVOK ) sistemų projektuotojas
( projektų rengimas, techninių specifikacijų rašymas, didelių kompanijų specialistų konsultavimas)
• 2-3m. reali patirtis projektavimo darbuose
• galintis dirbti savarankiškai
• atviras naujovėms, pasiruošęs tobulintis
• darbas AUTOCAD programa laisvai

3. STATYBŲ TECHNINĖS PRIEŽIŪROS VADOVAS
( projektinių darbų vykdymo ir statinio priežiūra )
• patirtis techninės priežiūros vykdyme
• profesinės etikos laikymasis
• anglų klb. – būtina
• būtina - statinio priežiūros vadovo atestacija

4. PROJEKTO VADOVAS
( projektinių darbų koordinavimas ir valdymas, proceso atitikimas statybų reglamentui )
• projekto ir techninės priežiūros vadovo atestacija - būtina
• išsilavinimas – aukštasis techninis
• amžiui kriterijų nėra

5. ŠILUMOS ŪKIO PLANAVIMO SPECIALISTAS
( šilumos ūkio planavimas ir projektavimas, ekonominis pagrindimas ir konsultavimas )
• anglų klb. – laisvai ( bendras darbas su Danijos kompanija)
• patirtis projektavimo darbuose

Įmonė siūlo

Siūlome:
• įdomų darbą atviroje ir dinamiškoje aplinkoje
• galimybę tobulėti didelės apimties ir sudėtingumo projektuose
• patrauklų atlyginimą ( priklauso nuo esamos patirties, tikrus specialistus vertiname ir mokame atitinkamai ) ir geras darbo sąlygas
• darbą kartu su užsienio ekspertais

Papildoma informacija

SAVO KANDIDATŪRAS, NURODYDAMI PAREIGYBĘ, SIŲSKITE: el.p. pfcg@pfcg.lt

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2004 m. rugpjūčio 19 d.
Įvestas:
2004 m. liepos 19 d.

Profesionalaus personalo atrankos bei mokymų įmonės viduje kompanija vykdo atranką pozicijai: