Naujausi skelbimai

Kviečiame studentus atlikti praktiką

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 109748

Darbo skelbimo numeris

109748

Darbo aprašymas

Aktyvius, iniciatyvius, drąsius, norinčius tobulėti ir siekiančius įgyti patirties draudimo, ekonomikos, vadybos ir panašių sričių studentus kviečiame atlikti praktiką „PZU Lietuva“ draudimo grupėje!

Reikalavimai

Priklausomai nuo to, kuriuo metu norėtumėte atlikti praktiką, galime pasiūlyti įgyti žinių šiuose mūsų padaliniuose: Žalų administravimo, Pardavimo, Personalo, Produktų ir rizikos vertinimo, Finansų, Operacijų bei Prevencijos ir probleminių aktyvų departamentuose.

Mes nesakome, kad bus lengva. Tačiau užtikriname pagarba paremtą darbo kultūrą ir profesionalų bendradarbiavimą, kurių dėka greitai tapsite draudimo srities profesionalais. Pažadame, kad praktikos metu įgysite daug naudingos patirties, o atsiradus galimybei galbūt net pasiūlysime Jums darbo vietą. Bendrovėje praktiką kasmet atlieka apie 50 studentų iš kurių mažiausiai dešimt lieka dirbti mūsų bendrovėje.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, praktikantas / stažuotojas, gali būti studentas (-ė)
Galioja iki:
2011 m. rugsėjo 30 d.
Įvestas:
2011 m. rugpjūčio 30 d.

UAB DK PZU Lietuva ir UAB PZU Lietuva gyvybės draudimas, kuriančios ir teikiančios draudimo sprendimus visoje Lietuvoje, priklauso didžiausiai Vidurio Europoje draudimo grupei PZU. Už sąžiningą kainą savo klientams siūlome visą draudimo paslaugų spektrą, operatyviai ir atsakingai atlyginame nuostolius. PZU Lietuva draudimo grupėje Lietuvoje dirba daugiau kaip 650 darbuotojų, taip pat vienijame per 300 priklausomų tarpininkų.