Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #166990

Laborantas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Joniškis
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Pašarų/žaliavų kokybės tyrimų vykdymas;
  • Teisingas žaliavų ir pagamintos produkcijos mėginių suformavimas ir išsaugojimas;
  • Tikslus ir operatyvus su kokybės tyrimais susijusios dokumentacijos tvarkymas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/profesinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel);
  • Geros lietuvių kalbos ir, pageidautina, anglų bei rusų kalbos žinios;
  • Esate atsakingas, nuovokus, greitai orientuojatės naujoje aplinkoje;
  • Vertinate komandinį darbą ir palaikote pozityvią darbo aplinką.

Įmonė siūlo

  • Kompetenciją atitinkantį atlygį;
  • Profesionalią ir į rezultatą orientuotą komandą;
  • Galimybes tobulėti, siekti naujų žinių, realizuoti jas praktikoje ir siekti karjeros.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#166990

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Joniškis
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. spalio 12 d.
Įvestas:
2012 m. rugsėjo 27 d.

LITAGRA - įmonių grupė, kurios veikla apima pirminę augalininkystės ir gyvulininkystės produkcijos gamybą, grūdų perdirbimą ir paslaugas žemės ūkiui, įmonių valdymą ir konsultavimą, investicijas. Mes bendradarbiaujame su tarptautinėmis kompanijomis, siūlome šiuolaikiškus ir konkurencingus žemės ūkio sprendimus Baltijos šalyse bei kuriame vertę savo klientams viso žemės ūkio produkcijos gamybos ciklo metu.

UAB LITAGROS GRŪDŲ CENTRAS – vienas iš Litagros grupės holdingų, kurio veikla apima grūdų verslo (grūdų produktų gamyba, elevatoriaus paslaugos) vystymą ir valdymą, konsultavimą, investicijų į grūdų ir jų produktų verslo įmones valdymą ir kontrolę. Grupei priklausančios įmonės teikia grūdų, rapsų sėklų ir kitų kultūrų paruošimo, jų saugojimo paslaugas, gamina ir prekiauja miltais, manų kruopomis, sėlenomis, o taip pat vysto kombinuotųjų pašarų, baltyminių vitamininių mineralinių ir vitamininių mineralinių papildų, šunų ir kačių ėdalo, jaukų žuvims gamybą ir pardavimą, prekiauja pieno pakaitalais, papildais, veterinarijos prekėmis, žaliavomis.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!