Naujausi skelbimai

Laikrascio platinimas per pasto dezutes

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 18627

Darbo skelbimo numeris

18627

Darbo aprašymas

Imone siulo papildoma, pastovu darba Vilniuje, platinti nemokama laikrasti i pasto dezutes pasirinktame mikrorajone, viena karta per savaite, laisvu grafiku. Atlyginimas 400 Lt. per menesi atskaicius mokescius. Butinas automobilis.

Reikalavimai

butinas automobilis

Atlyginimas 400 Lt. per menesi atskaicius mokescius, visas soc. garantijas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
ne visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. gruodžio 29 d.
Įvestas:
2006 m. lapkričio 29 d.

Imone siulo papildoma, pastovu darba Vilniuje, platinti nemokama laikrasti i pasto dezutes pasirinktame mikrorajone, viena karta per savaite, laisvu grafiku. Atlyginimas 400 Lt. per menesi atskaicius mokescius. Butinas automobilis. CV siusti el. pastu reklama(eta)uzaciu.lt arba algis(eta)eurobustas.com