Naujausi skelbimai

Laivų metalo korpusų surinkėjai

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110524

Darbo skelbimo numeris

110524

Darbo aprašymas

Tarptautinei kompanijai pastoviam užsienyje reikalingi laivų metalo korpusų surinkėjai.

Reikalavimai

  • Kvalifikaciją patvirtinantis pažymėjimas.
  • Ne mažesnė kaip 3 metų darbo patirtis.
  • Sugebėti skaityti brėžinius ir savarankiškai įgyvendinti užduotis.
  • Rusų kalbos mokėjimas būtų privalumas.

Siūlome gerai apmokamą darbą, stabiliai dirbačioje tarptautinėje kompanijoje.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kitos
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 15 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 15 d.

UAB Litana ir Ko - jau 19 metų sėkmingai dirbanti įmonė, užsiimanti projektavimu, gamyba ir pastatų iš metalo konstrukcijų statyba. Įmonė sparčiai plečiasi ir auga. Per pastaruosius 2 metus bendrovės apyvarta ir darbuotojų skaičius išaugo 3 kartus. Centrinis biuras įsikūręs Gargžduose, atidarytos atstovybės Kaliningrade, Rygoje, Turku(Suomija),Norvegijoje, Švedijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje,Olandijoje.