https://www.cvmarket.lt/110811

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Laivų surinkėjas-montuotojas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110811

Darbo skelbimo numeris

110811

Darbo aprašymas

Jūsų - laivų konstrukcijų surinkėjo-montuotojo - darbas montuoti/surinkinėti aliumines laivo-katamarano detales. Laivo matmenys : ilgis -19 m., plotis - 7 m. Dirbama tiek individualiai, tiek kartu su kitais komandos nariais. Darbus reikia atlikti įvairiais įrankiais, skirtais aliumininėms detalėms apdirbti, ir būtinai vadovaujantis darbo instrukcijomis ir brėžiniais.
Pildant savo pareigas gali tekti pasigaminti paprastas detales, kurios bus naudojamos laivų korpuso mazgams ir sekcijoms surinkti. Į laivų surinkėjo pareigas taip pat įeina ventiliacijos kanalų montavimas, plokščiųjų konstrukcijų, detalių, mazgų ir sekcijų žymėjimas, surinkimas, lyginimas, tikrinimas, taškinis virinimas ir kiti techniniai darbai.


Reikalavimai

Į šią – laivų konstrukcijų surinkėjo-montuotojo – norintis kandidatuoti specialistas privalo skaityti techninius brėžinius ir eskizus, matuoti, žymėti ir pjauti metalą, gręžti, kirpti rankiniais ir elektriniais įrankiais, ruošti laivo konstrukcijas montavimui, surinkti mazgus, tvirtinti sumontuotas laivų korpusų detales, laikytis saugumo reikalavimų dirbant aukštyje. Laivų surinkėjui-montuotojui turi nestigti motyvacijos ir noro likti Olandijoje ilgesniam laikui (preliminari projekto trukmė - 7 mėnesiai). Būtina bent vienerių metų panašaus darbo patirtis. Kandidatai privalo ganėtinai gerai bendrauti anglų arba vokiečių kalba.


Įmonė siūlo

Mūsų partneriai suteikia gyvenamą vietą, pasirūpina transporto priemonėmis arba kompensuoja kuro išlaidas.Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Olandija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 22 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 22 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1500 EUR per mėn.
Papildoma info apie atlyginimą:
Nurodytas atlyginimas yra į rankas, už keturias darbo savaites, atskaičius mokesčius, draudimą bei kambario nuomos mokestį

CVMARKET.LT KLIENTAS

UAB Qbis yra nepriklausoma įdarbinimo agentūra, siūlanti darbą Olandijoje darbuotojams iš Latvijos ir Lietuvos.