https://www.cvmarket.lt/311245

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Lankomoji slauga Vokietijoje (vokiečių kalbos pagrindai)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 311245

Darbo skelbimo numeris

311245

Darbo aprašymas

Ieškomi slaugos darbuotojai lankomajai (mobiliajai) slaugai Vokietijoje. Medicininis išsilavinimas nėra būtinas, užtenka neoficialios patirties slaugant artimąjį. Įmonė skiria automobilį lankyti klientus, apmoka eksploatacinius kaštus.

Darbo pobūdis: Lankyti ligonius jų pačių namuose. Per dieną aplankomi vidutiniškai 6 pacientai. Pacientų būklė skiriasi, galimi vaikštantys arba gulintys klientai. Nuo to priklauso ir darbo pobūdis:

- Jei klientas vaikštantis – reikia sutvarkyti namus, nupirkti maisto, nuvežti į polikliniką ar į valstybines institucijas, nuvežti pas artimuosius, ar pan.
- Jei klientas nevaikšto - pakeisti sauskelnes, kompresines kojines, nuprausti, pamaitinti ir kt.

Darbo sąlygos: dirbama 8 val./ d. savaitiniu grafiku: pirmą savaitę Jums priklauso 1 laisva diena, antrą – dvi. Yra galimybė dirbti viršvalandžius. Suteikiamos 1 mėn. apmokamos atostogos per metus.

Gyvenamoji vieta suteikiama darbo zonoje, kaina – iki 300 eur/ mėn. Gyvenama 2 kambarių bute, dalinantis po kambarį su kolega. Butas pilnai įrengtas, su visais patogumais.

Darbo sutartis pasirašoma su Vokietijos kompanija, tad Jums priklausys visos socialinės garantijos ir išmokos.

Alga: Nuo 1200 EUR/mėn. (atskaičius mokesčius).


Reikalavimai

- Gera rusų kalba;
- Vokiečių kalbos pagrindai;
- Patirtis (gali būti neoficiali);
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.


Įmonė siūlo

Ieškote daugiau informacijos? Bendraukime:

DARBAI SVETUR
Adresas: Krokuvos g. 13, 09314 Vilnius
Mob.: 8 614 58209
Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur
Svetainė: www.DarbaiSvetur.ltInformacija apie darbą:

Darbo vieta:
Vokietija
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugsėjo 5 d.
Įvestas:
2017 m. rugpjūčio 7 d.
Atlyginimas:
Nuo 1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių

CVMARKET.LT KLIENTAS

„Darbai svetur“ jau 7 metai specializuojasi Europos Sąjungos piliečių įdarbinimu ES ir kitose užsienio šalyse. Šiuo metu bendradarbiaujame su partneriais Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Vokietijoje, Olandijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Kipre, Graikijoje, Ispanijoje, Maltoje, Prancūzijoje, Dubajuje, Katare, Australijoje, Kanadoje (Working holiday programa), JAV (Work and Travel programa). Šiose šalyse klestintis turizmas ir pramonė nuolat reikalauja naujos kvalifikuotos ir nekvalifikuotos darbo jėgos sezoniniam ir ilgalaikiam darbui.

„Darbai Svetur“ pasirūpina visu įdarbinimo ir įšvykimo procesu Nuo... Iki (tinkamiausios darbo pozicijos parinkimas, kelionė, būstas, pasitikimas, kontraktas, dokumentų tvarkymo detalės ir pan.).

Norite atostogų metu užsidirbti? Siekiate kurti geresnį savo šeimos rytojų? Turite pamatyti pasaulį ir pralavinti užsienio kalbą?

Atsiųskite mums savo CV arba kreipkitės telefonu. Suteiksime Jums konsultaciją, parinksime tinkamiausią darbo poziciją, pasirūpinsime kelionės, pasitikimo, apgyvendinimo, dokumentų sutvarkymo detalėmis. Tai galimybė ne tik įgyti darbo patirties užsienyje, užsidirbti pinigų, patobulinti užsienio kalbos įgūdžius, bet ir aplankyti nuostabias šalis, susipažinti su draugiškais žmonėmis bei savo akimis pamatyti, koks platus yra pasaulis.

Daugiau informacijos rasite mūsų internetinėje svetainėje - www.DarbaiSvetur.lt ir Facebook: www.facebook.com/darbaisvetur