Lauko inžinerinių tinklų darbų vadovas
Darbo skelbimo numeris #1186851

2
Gilva, UAB
Vilnius

Darbo aprašymas

Siūlome darbą atsakingam, savarankiškam bei organizuotam darbų vadovui lauko vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos srityje.

Darbo pobūdis:

  • darbų organizavimas ir kontrolė objektuose;
  • darbų terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • objektui numatytų resursų kontrolė;
  • bendravimas su užsakovais, tiekėjais ir įvairių instancijų atstovais;
  • vadovavimas paskirtame objekte pavaldžių darbuotojų grupei (1-3 brigadoms);
  • dokumentacijos ruošimas, derinimas ir pridavimas.

Reikalavimai

  • Statybos darbų vadovo atestatas;

  • siūlomo darbo patirtis (ne mažiau 3 metų);

  • vairuotojo pažymėjimas;

  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

  • organizaciniai gebėjimai ir laiko planavimo įgūdžiai;

  • atsakomybė bei gebėjimas greitai priimti sprendimus;

  • rusų kalbos mokėjimas yra privalumas.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas;

  • visas socialines garantijas;

  • visas darbui reikalingas priemones (darbinį automobilį, telefoną ir pan.)

  • galimybę mokytis, tobulėti ir dalyvauti stambių projektų įgyvendinime.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Darbo skelbimo numeris
#1186851
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!