Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #100643

Lauko ir vidaus inžinerinių tinklų projektavimas.

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Reikalavimai

UAB "City Projects" formuoja naują inžinierių komandą ir ieško visų sričių inžinierių.
Reikalavimai kandidatui:
1) ilgametė patirtis projektavimo srityje;
2) rusų kalba (žodžiu ir raštu).

Įmonė siūlo

Laiku mokama atlyginimą,
Visas socialines garantijas.

Papildoma informacija

CV su motivaciniu laišku siųsti adresu a.kiallo@ccg.lt

Darbo skelbimo numeris
#100643

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. sausio 20 d.
Įvestas:
2011 m. sausio 5 d.

UAB ,,City Projects“ yra projektavimo ir statybos valdymo kompanija, teikianti praktiškų projektavimo sprendimų ir efektyvaus statybos valdymo paslaugas. UAB ,,City Projects“ priklauso Capital City įmonių grupei. ,,City Projects“ dirba plataus spektro projektuose nuo pramoninės, komercinės iki reakreacinės ir gyvenamosios paskirties. Mūsų patyrę komandos nariai yra dirbę įvairiuose projektuose, todėl yra sukaupę neįkainojamą patirtį projektavimo ir statybos valdyme. Mes esame profesionali komanda, kurianti vertę mūsų Klientams. Mes tikime, kad mūsų maksimalios pastangos pasiekti Klientų tikslus yra ilgalaikės sėkmės pagrindas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!