Naujausi skelbimai

Lengvųjų automobilių autoelektrikas Panevėžyje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 75904

Darbo skelbimo numeris

75904

Darbo aprašymas

Lengvųjų automobilių autoelektrikas bus atsakingas už lengvųjų automobilių kokybišką elektrinės dalies remontą, techninę apžiūrą.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metai;
Domėjimasis automobiliais.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. spalio 21 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 8 d.

įmonė, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, viena didžiausių padangų komerciniam transportui importuotojų Baltijos šalyse. Vienintelė lietuviško kapitalo įmonė, turinti šalyje nuosavą universalų komercinio transporto servisų tinklą.Tai leidžia pasiūlyti mūsų klientams reikalingiausius produktus ir paslaugas visoje Lietuvoje, operatyviai reaguoti į klientams iškilusias problemas, o klientams – gauti platų aptarnavimo ir produktų spektrą iš „vienų rankų“, taip sutaupant laiką ir lėšas.