Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #77269

Lengvųjų automobilių autošaltkalvis Alytuje

CVMarket.lt klientas
Alytus
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Lengvųjų automobilių važiuoklės, variklio ir pan. remontas;
Techninė apžiūra;
Padangų montavimas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metai, atsakingumas, kruopštumas, noras dirbti.

Siūlome neribotą atlyginimą, pagal atlikto darbo rezultatus. Galimybę nuolatos tobulėti ir mokytis.

Darbo skelbimo numeris
#77269

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Alytus
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. gruodžio 31 d.
Įvestas:
2009 m. lapkričio 11 d.

Veržli, siekianti pirmauti savo srityje įmonė, užsiimanti automobilių priežiūra, remontu, padangų ir tepalų prekyba, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje ir Alytuje. Šiuo metu prie savo komandos kviečia prisijungti LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ AUTOŠALTKALVĮ ALYTUJE.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!