Naujausi skelbimai

Lengvųjų automobilių serviso vadovas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 110877

Darbo skelbimo numeris

110877

Darbo aprašymas

1.Automobilių serviso darbo organizavimas ir kontrolė;
2.Automobilių serviso klientų paieška ir jų aptarnavimas;
3.Pajamų ir išlaidų kontrolė;
4.Serviso rodiklių analizė, ataskaitų teikimas.

Reikalavimai

Aukštesnysis ar profesinis išsilavinimas technikos, vadybos srityse;
Patirtis vadovaujant automobilių servisui ne mažiau 2 metai;
Kompiuterinis raštingumas;
Gebėjimas pozityviai įtakoti kitus žmones;
Orientacija į rezultatą, ambicingumas, stipri vidinė motyvacija.

Kandidatui orientuotam į rezultatą ir sugebančiam jį pasiekti siūlome 3400 Lt. atlyginimą.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą su nuoroda "Lengvųjų automobilių serviso vadovas (-ė) " siųskite el.paštu r.ezerskis@kelias.com;

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. spalio 14 d.
Įvestas:
2011 m. rugsėjo 26 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
3400 LTL per mėn.

Veržli, siekianti pirmauti savo srityje įmonė, užsiimanti automobilių priežiūra, remontu, padangų ir tepalų prekyba, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje ir Alytuje.