Naujausi skelbimai

Lengvųjų automobilių serviso vadovas Panevėžyje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 75909

Darbo skelbimo numeris

75909

Darbo aprašymas

Lengvųjų automobilių serviso darbų organizavimas ir kontrolė;
Serviso klientų aptarnavimas:
-jų poreikių išsiaiškinimas ir konsultavimas;
-tikslios bei išsamios informacijos apie paslaugas ir kainas suteikimas;
-paslaugų pristatymas bei problemų sprendimas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis ne mažiau 2 metai;
Domėjimasis automobiliais;
Vadovaujamo darbo patirtis-privalumas;
Analitinis mąstymas;
Darbas komandoje ir individualiai;
Geri bendravimo, organizaciniai įgūdžiai;
Orientacija į klientą, rezultatą, bendrų įmonės tikslų siekimas;
Stiprus atsakomybės jausmas, pareigingumas.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Darbą dinamiškoje aplinkoje;
Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Panevėžys
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. spalio 21 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 8 d.

įmonė, turinti padalinius Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Alytuje, viena didžiausių padangų komerciniam transportui importuotojų Baltijos šalyse. Vienintelė lietuviško kapitalo įmonė, turinti šalyje nuosavą universalų komercinio transporto servisų tinklą.Tai leidžia pasiūlyti mūsų klientams reikalingiausius produktus ir paslaugas visoje Lietuvoje, operatyviai reaguoti į klientams iškilusias problemas, o klientams – gauti platų aptarnavimo ir produktų spektrą iš „vienų rankų“, taip sutaupant laiką ir lėšas.