2022-07-29 11:26:48

LIDER ZMIANY W DZIALE GASTRONOMII (K/M)

CVMarket.lt klientas

Job Description

PURO Hotel to nowoczesna sieć hoteli inteligentnych, w których design spotyka się z najnowszą technologią oraz przyjazną, nieformalną atmosferą. Wszystkie hotele PURO to nowe, najwyższej jakości obiekty usytuowane zawsze w samym sercu miasta. W roku 2011 został otwarty pierwszy hotel PURO we Wrocławiu, następne w Krakowie w sierpniu 2013 roku, w Poznaniu w lipcu 2014 oraz hotel w Gdańsku w 2015 roku.

PURO to więcej niż hotel. To otwarty dom, w którym dużo się dzieje.

Lobby to duży pokój dzienny, tętniący życiem od rana do wieczora. Tam rozpoczniesz poranek z kubkiem kawy, zaszyjesz się z laptopem, a wieczorem wypijesz wino z przyjaciółmi. Restauracje i bary w PURO otwarte są dla wszystkich. Spotkasz tam gości z całego świata i ludzi miasta.

W PURO otaczamy się najlepszym wzornictwem. Cenimy młodych artystów i kolekcjonujemy ich dzieła. Popularyzując dizajn i sztukę opowiadamy o współczesnym świecie.

Lubimy miasto i miejskie życie. Dlatego zawsze znajdziesz nas w centrum. Dzięki lokalizacji oraz inspiracji miejscowa architektura każdy hotel stanowi jego integralną część.

Aktualnie PURO Hotel Wrocław poszukuje osoby na stanowisko:

LIDER ZMIANY W DZIALE GASTRONOMII

Requirements

MY:

  • oferujemy pracę w fajnym zespole, przyjaznej, nieformalnej atmosferze
  • zapewniamy umowę o pracę, pakiet medyczny,kartę multisport, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz zniżki na pobyty w hotelach PURO
  • dajemy realną możliwość budowania swojej ścieżki rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

Profil kandydata

TY:

  • masz doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera/kelnerki/kierownika zmiany gastronomii w hotelu lub restauracji
  • władasz angielskim w stopniu superbohaterskim
  • potrafisz zarządzać zespołem i motywować niezmotywowanych
  • charakteryzuje Cię nieustające poczucie humoru, wieczny optymizm oraz nieugięta elastyczność
  • szybko nawiązujesz kontakt z innymi osobami
  • cechuje Cię kreatywność oraz innowacyjne podejście do postawionych zadań
  • jesteś mistrzem organizacji pracy własnej i swojego zespołu
  • nowoczesne technologie nie są Ci obce
  • chcesz poznać fajnych ludzi i pracować w hotelu innym niż wszystkie ;)

Brzmi ciekawie? Zaaplikuj

Company offers

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA:

  • obsługa kelnerska gości restauracji
  •  koordynowanie pracy kelnerów na zmianie popołudniowej lub śniadaniowej
  • wdrażanie nowych pracowników
  • zapewnienie wysokiego standardu świadczonych usług oraz zadowolenia gości