Naujausi skelbimai

Linux sistemų administratorius (-ė )

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 316539

Darbo skelbimo numeris

316539

Darbo aprašymas

  • Kelių šimtų hostingo serverių priežiūra ir optimizavimas, serverių gedimų aiškinimasis;
  • Naujų sistemų kūrimas, nestandartinių sprendimų įgyvendinimas;
  • Virtualizacijos platformos su tūkst. serverių priežiūra.

Reikalavimai

  • Darbo su CentOS, RedHat principų žinios;
  • TCP/IP, DNS, Exim, LAMP išmanymas;
  • Virtualizacijų (OpenVZ, Xen) supratimas;
  • Gebėjimas programuoti "shell" aplinkoje (Bash, Perl ir kt.);
  • Geras humoro jausmas :)

Įmonė siūlo

  • įdomus ir nenuobodus darbas moderniame biure
  • Technologiškai pažangios darbo priemonės;
  • Nuolat atsinaujinanti biblioteką, kurią papildysime bet kuria tau reikalinga knyga;
  • Puiki darbo atmosfera jauname ir draugiškame kolektyve;
  • Geras darbo užmokestis, atitinkantis Tavo žinias ir darbo rezultatus.

Eiti į kandidatavimo puslapį

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. spalio 27 d.
Įvestas:
2017 m. rugsėjo 28 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 1250 iki 2500 EUR per mėn.

UAB "Interneto vizija" įkurta 2003 metais siekiant padėti klientams įsikurti ir būti matomais internete. Esame subūrę nedidelį, tačiau draugišką ir profesionaliai dirbantį kolektyvą, todėl galime pasiūlyti aukščiausios kokybės domenų registravimo, svetainių talpinimo bei serverių nuomos paslaugas itin konkurencingomis kainomis.
Mūsų paslaugų pranašumu jau įsitikino 102 694 įmonės bei privatūs asmenys, o klientų ratas kasmet auga. Savo klientų dėka nuo 2005 metų tapome pirmaujančiu paslaugų teikėju Lietuvoje pagal prižiūrimų domenų ir talpinamų svetainių skaičių, o 2015 metais atidarėme nuosavą 140-ies spintų Tier III duomenų centrą.