Pirmasis puslapisDarbo skelbimaiDarbas pagal įmonę
 

LITAIRIJA, UAB

| |
Miestas: Vilnius
Adresas: Gedimino pr.7
Telefonas: 670 259 08
39
LITAIRIJA, UAB
Miestas: Vilnius
Adresas: Gedimino pr.7
Telefonas: 670 259 08
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įjungti priminimą Funkcija išjungta Norėtumėte dirbti šioje įmonėje? Įjunkite funkciją ir kai tik įmonė paskelbs naujus skelbimus, Jūs apie tai gausite laišką.
Įmonės aprašymas:

LEGALUS DARBAS IR IMIGRACIJA i 100 šalių (jau sestieji veiklos metai) Visu rusiu imigracines programos ir leidimai nuolat gyventi su teise dirbti (zaliosios korteles) visai seimai i: JAV,Kanada, Australija, Naujoji Zelandija, Anglija,Airija, Austrija, Belgija, Danija, Graikija, Ispanija, Italija, Kipras, Norvegija, Olandija, Portugalija, Prancuzija, Suomija, Svedija, Sveicarija, Vokietija, ir kt. Nemokamai įvertiname galimybes. Sutuoktiniai ir kiti seimos nariai isvyksta nemokamai. Visu rusiu terminuotos ir imigracines vizos. Antra pilietybe.Antras pasas.Socialines ir kitos pensijos. Konsultacijos: kaip pradeti savo versla nuo nulio Lietuvoje, Europoje, JAV ir kt., kaip issirinkti optimaliausia verslo idėja. Verslas pradejimas neturint dideliu pinigu. Visu rusiu verslo imoniu registracija uzsienyje. Kiekvienas gali tapti turtingu, jeigu dirbs sau. Studijos ir darbas uzsienyje. Au Pair (vaiku slauges) i: JAV, Australija, Anglija, Airija, Norvegija, Svedija, Belgija, Danija, Olandija, Prancuzija, Vokietija, Austrija. Prancuzijos uzsienieciu kariu legionas. Pildome dokumentus JAV zaliosios korteles loterijoje visuose etapuose. Rupiname JAV notaro patvirtintus garantinius dokumentus idarbinimui bei apgyvendinimui. Rupiname oficialias neteistumo pazymas is Rusijos del JAV ambasados Varsuvoje. Konsultuojame norincius trumpalaike JAV viza pasikeisti i zaliaja kortele, Konsultuojame kaip atsivezti vaikus i JAV, Konsultuojame kaip pagreitinti dokumentu isnagrinejima JAV imigracijos institucijose.. Konsultuojame norincius greitai, legaliai uzsitikrinti turtingos salies solidzia socialine pensija (neturint darbo stazo). Vedybines pazintys uzsienyje. Jungtiniu Tautu Generaline Asambleja 1948 m. prieme Visuotine zmogaus teisiu deklaracija, kurioje itvirtino “Kiekvienas žmogus turi teisę laisvai kilnotis ir laisvai pasirinkti gyvenamąją vietą kiekvienoje valstybėje (13 str.).Analogiskos teises yra itvirtintos Tarptautinio ekonominiu, socialiniu ir kulturiniu teisiu pakte, Tarptautinio pilietiniu ir politiniu teisiu pakte, Europos žmogaus teisiu ir pagrindiniu laisviu apsaugos konvencijoje bei kituose tarptautiniuose dokumentuose. Konsultuojame kaip praktiskai igyvendinti savo teises bei apsiginti nuo neteisetos deportacijos. Legalizuojame nelegaliai dirbancius ir dali deportuotu. Lietuvos pasto rumai, Gedimino pr.7, Vilniuje, Tel. (+370~5) 262 12 44, (+370~5)264 71 14, Mob. +370 670 259 08, Tel.faksas: (+370~5)264 71 15. El.pastas:imigracija100@hotmail.comĮmonės darbo skelbimai

 

Šiuo metu įmonė neturi darbo skelbimų. Tačiau daugybė jų yra čia >>