Logistikos centro vadovas (-ė) VIP2

MAXIMA LT, UAB

Darbo skelbimo numeris

371709

– stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.

Pareigos:
LOGISTIKOS CENTRO VADOVAS (-Ė)
Darbo vieta:
Logistika
Miestas:
Vilnius
Adresas:

Darbo pobūdis:
-Logistikos centro darbuotojų komandos formavimas, darbo organizavimas, atsakomybių delegavimas;
-Biudžeto planavimas, teikimas tvirtinti bei patvirtinto biudžeto vykdymas;
-Logistikos centrui pateiktų užsakymų vykdymo planavimas, organizavimas ir kontrolė;
-Visų logistikos centro procesų organizavimas, koordinavimas ir kontrolė;
-Vidinių procesų atitikties užtikrinimas normatyviniams ir saugumo reikalavimams bei logistikos centro technologijai;
-Pasiūlymų teikimas dėl logistikos centro veiklos ir procesų optimizavimo, veiklos kaštų taupymo.
Reikalavimai:
-Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
-Tiekimo grandinės išmanymas bei logistikos centro veiklą reglamentuojančių teisės aktų žinios;
-3 metų vadovaujamo darbo patirtis sandėlių logistikos srityje būtų privalumas;
-Biudžeto, konfliktų bei rizikos valdymo įgūdžiai;
-Orientacija į rezultatą;
-Anglų bei rusų kalbų žinios.
Mes siūlome:
-Darbą savo srities profesionalų komandoje;
-Laisvę kurti ir įgyvendinti idėjas;
-Karjeros galimybes;
-Privalumus apsiperkant parduotuvėse MAXIMA
Papildoma informacija:
Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: 8 61299611 greta.veivere@maxima.lt.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite MAXIMA LT, UAB savo asmens duomenis. Išsamią informaciją apie mūsų vykdomą kandidatų asmens duomenų tvarkymą, apie tai, kokius kandidatų duomenis mes renkame ir tvarkome, kam juos naudojame, kiek laiko saugome ir kt., mes pateikiame Kandidatų asmens duomenų privatumo politikoje, su kuria galite susipažinti http://karjera.maxima.lt/
Galioja iki: 2019-03-30

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!