Naujausi skelbimai

Logistikos specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 75670

Darbo skelbimo numeris

75670

Darbo aprašymas

Organizuoti bendrovės aprūpinimą materialiais ištekliais;
Palaikyti pastovius ryšius su tiekėjais, pateikti jiems užsakymus įrangai;
Organizuoti pervežimus.

Reikalavimai

Logistikos vadybos bakalauro arba magistro kvalifikacinis laipsnis
Panašaus darbo patirtis nuo 2 metų.
Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Patirtis dirbant su programa “Microsoft Dynamics NAV" ;
Puikios (C1 arba B2) anglų ir rusų kalbos žinios laisvai bendraujant telefonu ir raštu.

Siūlome įdomų darbą perspektyvioje augančioje kompanijoje, kilimo galimybes, konkurencingą
atlyginimą.

Papildoma informacija

CV galite siųsti ir el.paštu albertas@tvc.lt

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Šiauliai
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2009 m. lapkričio 1 d.
Įvestas:
2009 m. spalio 1 d.

Įmonė parduoda ir diegia profesionalią televizijos įrangą, vykdo veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir
užsienyje.