Naujausi skelbimai

Logistikos specialistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 17791

Darbo skelbimo numeris

17791

Darbo aprašymas

- įmonės logistikos darbo organizavimas
-prekių transportavimo organizavimas,
-transporto, muitinės ir komercinių dokumentų ruošimas,
-darbas su prekių tiekėjais ir gavėjais dėl prekių logistikos ( lietuvių , anglų, rusų kalbomis)
- importo -eksporto operacijų organizavimas

Reikalavimai

- lietuvių kalbos žinios - labai gerai
- rusų kalba- gerai
-anglų kalba- gerai
- patirtis dirbant su prekių judėjimu (logistika)
- patirtis dirbant kompjuteriu (exel, word, outlook express)
- vairuoti automobilį

jaunatviškas kolektyvas, visa reikalinga orgtechnika, įdomus ir gana įvairiapusiškas darbas (tai nėra vienodas darbas pvz tik ieškoti autotransporto arba tik dirbti su muitine ar tik su sandėliais.)
Darbo geografija labai plati- Lietuva, Vakarų Europa, NVS šalys, Azijos, Amerikos šalys.
Apmokėjimo sąlygos lanksčios: daugiau darbo- daugiau pinigų.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2006 m. lapkričio 25 d.
Įvestas:
2006 m. spalio 26 d.

prekyba plastikų žaliava (granulės)