Naujausi skelbimai

Logistikos (tiekimo) vadybininkas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 162613

Darbo skelbimo numeris

162613

Darbo aprašymas

  • prekių ir medžiagų tiekimo organizavimas ir vykdymas

  • naujų tiekėjų paieška Europos ir Azijos šalyse

  • derybų vedimas ir bendradarbiavimo sutarčių sudarymas

  • užsakymų rengimas, kontrolė ir koordinavimas

Reikalavimai

  • geras rusų , anglų kalbos žinojimas
  • derybiniai įgūdžiai
  • mokėjimas planuoti ir organizuoti darbą
  • gebėjimas dirbti komandoje
  • aukštasis išsilavinimas
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
Privalumas

Minėta darbo patirtis gamybinėje įmonėje

Įmonė siūlo

  • įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą
  • socialines garantijas
  • galimybę tobulėti ir siekti karjeros

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 27 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 27 d.

Siekdama būti arčiau savo kliento ir teikti kuo didesnę aptarnavimo kokybę, AB „Vilma“ 2003 m. įkūrė didmeninės ir mažmeninės prekybos padalinį „Vilma electric“, kuris tiektų Lietuvos rinkai visą asortimentą prekių, reikalingų profesionaliam pastato elektros ir telekomunikacijos tinklų instaliavimui.

„Vilma Electric“ siūlo platų europinius standartus atitinkančių, kokybiškų ir ilgaamžių AB „Vilma“ elektros instaliacijos prekių pasirinkimą – jungiklius, kištukinius lizdus, telefono ir kompiuterio lizdus, garsiakalbio lizdus ir daugelį kitų.