Naujausi skelbimai

Mados konsultantės

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 2602

Darbo skelbimo numeris

2602

Darbo aprašymas

UAB Friendtex siulo darba moterims, kurios nori ir gali pardavineti madingus ir stilingus daniskus moteriškus drabužius privačių vakarėlių metu tiesioginio pardavimo būdu. Mados konsultantėms reikalingas verslo liudijimas , įmonė konsultančių neįdarbina. Konsultantės pageidaujamos visoje Lietuvoje. Prekės suteikiamos nemokamai, jokių pradinių investicijų.

Reikalavimai

Komunikabilumas, platus pažįstamų ratas, noras ir gebėjimas prekiauti.
Nuosavas automobilis yra privalumas.

Įmonė siūlo mokymus; inventorių; drabužius, skirtus pardavimui, nemokamai; galimybę rengtis nebrangiai, visuomet madingai ir stilingai.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Visa Lietuva
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, pagal sutartį (autorinė, komercinio atstovavimo, kt.)
Galioja iki:
2004 m. rugpjūčio 22 d.
Įvestas:
2004 m. liepos 22 d.