Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #407275

Maisto ruošėjas/-ja/Kepėjas/-ja

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Greito graikiško maisto kavinė Kalimera ieško Kepėjo/-jos.

- kepėjo/-jos darbas: virtuvės ruošos dabai, kepimas ant griliaus, maisto pateikimas, švaros darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai

- Privalumas darbo patirtis virtuvėje;
- Greita reakcija;
- Savarankiškumas;
- Orientacija į kokybišką rezultatą;
- Aukštas atsakomybės jausmas;
- Pozityvumas.

Įmonė siūlo

- Socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
- Draugišką kolektyvą;
- Slenkantį darbo grafiką;
- Nemokamą maitinimą.

Darbo skelbimo numeris
#407275

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas (darbas pamainomis), darbas tinka jaunimui
Atlyginimas: 3.5 - 4 €/val. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. liepos 3 d.
Įvestas:
2020 m. birželio 4 d.

Greito graikiško maisto kavinė "Kalimera". Esame įsikūrę Down town food hall, Smetonos g.5, Vilniuje. Siūlome išskirtinai pagal graikiškas tradicijas ruošiamą maistą, kuris yra populiarus visame pasaulyje, mūsų prioritetas tikri graikiški produktai, kokybiška ir šviežia mėsa, bei malonus klientų aptarnavimas.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!