Naujausi skelbimai

Maketuotoja-spaudėja

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 70004

Darbo skelbimo numeris

70004

Darbo aprašymas

Darbo aprašymas:

  • Maketavimas ir maketų paruošimas spaudai;
  • Spaudos darbai skaitmenine įranga;
  • Pospausdiminiai darbai (kokybės tikrinimas, personalizavimas);
  • Gamybos lapų ir spaudos sąnaudų žurnalo pildymas ir administravimas.

Reikalavimai

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas dizaino, poligrafijos srityse būtų didelis privalumas;
  • Kruopštumas, savarankiškumas ir atsakingumas;
  • Geri darbo įgūdžiai specializuotomis programomis (CorelDraw, Adobe Photoshop, MS Office);
  • Maketų paruošimo spaudai patirtis būtina;
  • Darbo patirtis spaudoje būtų privalumas.

Įdomų, dinamišką ir perspektyvų darbą šiuolaikiniais metodais dirbančioje įmonėje.
Galimybę dirbti darnaus kolektyvo apsuptyje.
Visas produktyviam darbui reikalingas priemones.
Gerą atlyginimą ir socialines garantijas.
Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone.

Papildoma informacija

CV ir rekomendacijas prašome siųsti el. paštu darbas@linikodas.lt su nuoroda "Maketuotoja-spaudėja (-as) ".
Susieksime tik su tikusiomis kandidatėmis (-ais).

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. gegužės 11 d.
Įvestas:
2009 m. gegužės 4 d.

Įmonių grupei "Linikodas" priklausanti įmonė "Linikodas IK" specializuojasi plastikinių kortelių gamybos srityje. Gaminame įvairiausių dydžių, tipų, spalvingumo ir sudėties plastikines korteles. Atliekame plastikinių kortelių personalizavimo darbus. "Linikodas IK" atstovauja plastikinių kortelių spausdintuvų ir eksploatacinių medžiagų įmonę EVOLIS. Siūlome savo paslaugas ir prekes didmeninėms ir mažmeninėms įmonėms.
Šiuo metu įmonė ieško maketuotojos-spaudėjos ( -o).