Marketingo Digital Specialistas

Laboratoires Didier, UAB

Darbo skelbimo numeris

320864

Darbo aprašymas

• Projektų priežiūra, laiku įgyvendinimas
• Darbas su kolegomis - užtikrinti, kad projekto etapai yra pilnai ir laiku įgyvendinti
• Darbo planavimas
• Social Media ir online platformos - pilna priežiūra, valdymas ir darbas su klientu, paruošiant atitinkamas kampanijas, strategijas
• Google analytics / Social Media naudojimas darbe su klientais
• SEO

Reikalavimai

• Universitetinis arba tolygus išsilavinimas
• Digital Marketingo patirtis
• Techninės žinios - sugebėjimas prisitaikyti ir greitai išmokti
• Darbo su online platformomis / social media patirtis
• Anglų kalba - privaloma
• 'Can do' požiūris

Įmonė siūlo

• Įdomų darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
• Galimybes mokytis ir tobulėti;
• Socialines garantijas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2017 m. gruodžio 12 d.
Įvestas:
2017 m. lapkričio 13 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

DIDIER LAB istorija prasidėjo Paryžiuje, Prancūzijoje. Tai yra savo veiklą pasauliniu mastu plečiantis prekės ženklas, siūlantis profesionalias nagų priežiūros priemones ir apimantis nagų priežiūros bei nagų dailės priemonių gamybą, profesionalių mokymų akademiją ir taip pat grožio paslaugas nagams.

Peržiūrėti įmonės profilį >