Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #332812

Marketingo Digital Vadybininkas ir Marketingo asistentas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Projektų priežiūra, laiku įgyvendinimas
  • Darbas su kolegomis - užtikrinti, kad projekto etapai yra pilnai ir laiku įgyvendinti
  • Darbo planavimas
  • Darbas su elektronine parduotuve
  • Social Media ir online platformos - pilna priežiūra, valdymas ir darbas su klientu, paruošiant atitinkamas kampanijas, strategijas
  • Google analytics / Social Media naudojimas darbe su klientais
  • SEO

Reikalavimai

  • Universitetinis arba tolygus išsilavinimas
  • Digital Marketingo patirtis
  • Techninės žinios - sugebėjimas prisitaikyti ir greitai išmokti
  • Darbo su online platformomis / social media patirtis
  • Anglų kalba - privaloma
  • Puikūs laiko, darbų, tikslų planavimo įgūdžiai
  • 'Can do' požiūris

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą perspektyvioje ir augančioje kompanijoje;
  • Galimybes mokytis ir tobulėti;
  • Socialines garantijas.

Darbo skelbimo numeris
#332812
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!