Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #385805

Marketingo projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Šiauliai
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Gaminių bei pakuočių (dėžučių, etikečių ir kt.) kūrimas, projektavimas, derinimas;
  • saldainių rinkinių, naujų produktų formavimas nuo projekto pradžios iki jo įgyvendinimo;
  • kūrybinių idėjų generavimas, pasiūlymų teikimas ir įgyvendinimas;
  • reklaminių akcijų koordinavimas - nuo idėjos iki įgyvendinimo;
  • komunikacija su reklamos agentūromis/spaustuvėmis/įpakavimo medžiagų tiekėjais/prekybos centrais/firminėmis parduotuvėmis.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • gerai mokėti anglų ir lietuvių kalbas žodine ir rašytine forma;
  • kūrybiškumas, kruopštumas, atsakingumas ir puikūs organizaciniai sugebėjimai;
  • geri derybiniai įgūdžiai, komunikabilumas, lankstumas;
  • gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • darbo patirtis su spaustuvėmis (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Siūlome įdomų, kūrybingą, iššūkių nestokojantį darbą;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • nelaimingų atsitikimų draudimą;
  • galimybę dalyvauti įmonės organizuojamuose renginiuose;
  • nuolaidas įmonės produkcijai bei kavinės asortimentui.

Darbo skelbimo numeris
#385805
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!