Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #6549

Marketingo projektų vadovas

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- Darbas su naujais ir esamais elektroninės komercijos projektais
- Bendravimas su klientais užsienyje, naujų sutarčių rengimas ir derinimas
- Internetinio projekto reklamos užsienio interneto puslapiuose organizavimas ir įgyvendinimas

Reikalavimai

- Interneto puslapių reklamos išmanymas
- Interneto marketingo išmanymas
- Puiki rašomoji ir kalbamoji anglų kalba
- Geri derybiniai įgūdžiai
- Internetinio pokerio rinkos išmanymas būtų didelis privalumas

Siūlome perspektyvų ilgalaikį darbą jaunoje įmonėje su galimybėmis tobulėti, važinėti į komandiruotes užsienyje.

Papildoma informacija

CV (jeigu įmanoma, anglų kalba) prašome siųsti į marketing@pokerchamps.com

Darbo skelbimo numeris
#6549
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!