Naujausi skelbimai

Marketingo projektų vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 6549

Darbo skelbimo numeris

6549

Darbo aprašymas

- Darbas su naujais ir esamais elektroninės komercijos projektais
- Bendravimas su klientais užsienyje, naujų sutarčių rengimas ir derinimas
- Internetinio projekto reklamos užsienio interneto puslapiuose organizavimas ir įgyvendinimas

Reikalavimai

- Interneto puslapių reklamos išmanymas
- Interneto marketingo išmanymas
- Puiki rašomoji ir kalbamoji anglų kalba
- Geri derybiniai įgūdžiai
- Internetinio pokerio rinkos išmanymas būtų didelis privalumas

Siūlome perspektyvų ilgalaikį darbą jaunoje įmonėje su galimybėmis tobulėti, važinėti į komandiruotes užsienyje.

Papildoma informacija

CV (jeigu įmanoma, anglų kalba) prašome siųsti į marketing@pokerchamps.com

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2005 m. gegužės 12 d.
Įvestas:
2005 m. balandžio 28 d.

Užsienio kapitalo įmonė užsiima elektroninės komercijos projektų kūrimu ir palaikymu užsienio rinkoms.