Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #568744

Marketingo specialistas

CVMarket.lt klientas
Utena
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Marketingo strategijos rengimas ir įgyvendinimas;

  • Įmonės įvaiždžio kūrimas ir sėkmingas vystymas;

  • Reklaminės medžiagos rengimas;

  • Įmonės tinklapio administravimas;

  • Socialinių tinklų priežiūra ir valdymas (LinkedIn);

  • Paieškos platformų reklamos kuravimas (Google);

  • Reprezentacinių dovanų pasiūlymų rengimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina marketingo srityje);
  • Ne mažesnė nei 2-3 metų sėkminga panašaus darbo patirtis;
  • Anglų kalbos mokėjimas (C1 lygis);
  • Darbo su skaitmeninės rinkodaros įrankiais patirtis;
  • Prekės ženklo formavimo išmanymas;
  • Bendrų išorinės ir vidinės komunikacijos principų išmanymas;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus ir teikti pasiūlymus;
  • Kūribiškumas, komunikabilumas, iniciatyvumas;

Privalumas: mokėjimas dirbti su dizaino programomis CorelDraw, Adobe Iliustrator, Photoshop rengiant maketus.

Darbo skelbimo numeris
#568744
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!