Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #4744

Marketingo specialistas

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

- planuoja įmonės marketingo veiklą ir užtikrina nuoseklų marketingo strategijos laikymąsi;
- rengia įmonės reprezentacinę medžiagą;
- rengia komercinius įmonės siūlomų prekių bei paslaugų aprašymus bei nuolat juos atnaujina;
- rengia pristatymų medžiagą konsultuodamasis su pardavimų skyriumi tikslinėms verslo partnerių grupėms;
- organizuoja įmonės reprezentacinės atributikos gamybą;
- rūpinąsi verslo dovanų gamyba;
- įvairiais būdais formuoja teigiamą bendrovės įvaizdį ir stengiasi didinti bendrovės vardo bei prekinių ženklų žinomumą;
- rengia pranešimus spaudai bei bendrauja su žiniasklaidos atstovais;
- rengia informacinius bei analitinius straipsnius spaudai ir rūpinąsi jų publikavimu;
- atnaujina įmonės interneto svetainę bei kitas oficialias įmonės produktus ar paslaugas pristatančias interneto svetaines;

Reikalavimai

- patirtis rašant straipsnius;
- atsakomybė, kruopštumas ir punktualumas;
- mokėjimas bendrauti;
- geros Lietuvių kalbos žinios.(anglų ir rusų kalbos pageidautinos)

Įmonė siūlo

- darbas Vilniuje pilną darbo dieną.
- siūlome gerą atlyginimą (sutartinis);
- siūlome labai geras darbo sąlygas;
- darbo pradžia iš karto suradus tinkamą kandidatą.

Darbo skelbimo numeris
#4744

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 1200 - 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2005 m. sausio 31 d.
Įvestas:
2005 m. sausio 10 d.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!