Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #398908

Marketingo turinio vadybininkė/-as

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Analitiškas geriausių kelionių pasiūlymų atrinkimas

  • Patrauklus kelionės spec. pasiūlymo verčių ir naudų aprašymas

  • Landing puslapių informacijos priežiūra

  • Reklaminių žinučių kūrimas

  • Facebook Post / Ads  maketavimas ir talpinimas

  • Facebook reklamos paleidimas, analizė ir priežiūra

  • Kitų reklamos priemonių įgyvendinimas

Reikalavimai

  • Gebėjimas analizuoti ir išskirti vertę

  • Gebėjimas kurti tekstus

  • Gebėjimas atrinkti parduodantį vizualinį turinį

  • Dizaino pojūtis

  • Darbas pilną darbo dieną (8 val. per dieną)

Įmonė siūlo

  • Darbą stiprioje, inovatyvioje įmonių grupėje
  • Savirealizacijos galimybės - iniciatyvus draugiškas kolektyvas
  • Mokymosi ir tobulėjimo galimybes
  • Atlyginimą nuo 500 iki 700 EUR per mėn. į rankas priklausomai nuo patirties atrenkant geriausius pasiūlymus ir darbo greičio

Darbo skelbimo numeris
#398908

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: 500 - 700 €/mėn. Į rankas
Galioja iki:
2020 m. kovo 22 d.
Įvestas:
2020 m. vasario 21 d.

Esame išradingi ir patikimi kelionių organizatoriai, kuriems svarbiausia įgyvendinti žmonių svajonę keliauti. Pardavinėjame poilsines, pažintines keliones, slidinėjimą, kruizus Europoje ir visame pasaulyje.
Taip pat siūlome didžiausią egzotinių kelionių pasirinkimą visoje Lietuvoje! Esame iššūkių nebijanti komanda, kuri išties profesionali – patys organizuojame keliones, užsakome bilietus, rezervuojame viešbučius, pasirūpiname vizomis ir kitais rūpesčiais.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!