Naujausi skelbimai

Marketingo vadybininką

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 71244

Darbo skelbimo numeris

71244

Darbo aprašymas

Darbas susijęs su marketingo projektų, planų rengimu ir įgyvendinimu, rinkos analize, rinkodaros veiksmų planavimu, derinimu ir įgyvendinimu, kainodara, pastoviu ryšių su gamintojais palaikymu

Reikalavimai

ne mažesnė kaip 2 metų panašaus darbo patirtis;
aukštasis išsilavinimas (marketingo, verslo vadybos, rinkodaros)
puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
geras anglų ir rusų kalbos mokėjimas;
komunikabilumas, analitinis mąstymas, orientacija į rezultatus, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

konkurencingą atlyginimą, visas socialines garantijas;
asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;
puikias darbo sąlygas profesionalų komandoje.

Papildoma informacija

CV iki 2009 m. birželio 15 d. siųsti: visiems08@gmail.com

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2009 m. birželio 15 d.
Įvestas:
2009 m. birželio 4 d.

Įmonė, kuri priklauso tarptautiniam koncernui ir užsiima greito judėjimo produktų gamyba ir importu, prekinių ženklų valdymu, produktų prekyba ir platinimu, dirbti centriniame biure Vilniuje kviečia: