Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #170791

Marketingo vadybininkas (-ė) Vilniuje

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Įvairių IT sprendimų pardavimų verslo įmonėms skatinimas šiuolaikinėmis rinkodaros priemonėmis

Pagrindinės užduotys:

  • Dalyvavimas kuriant marketingo strategiją, biudžetą;
  • Aktyvus darbas su reklaminėmis kompanijomis siekiant efektyvioos reklamos įmonės parduodamiems sprendimams ir paslaugoms;
  • Konkurencinės aplinkos analizavimas;
  • Darbas su užsienio kompanijomis siekiant įgyvendinti bendras reklamines kompanijas;
  • Interneto puslapio administravimas, sėkmės istorijų rašymas, piaro straipsnių rašymas ir pan.

Reikalavimai

  • aukštasis vadybos ar rinkodaros mokslų išsilavinimas;
  • sugebėjimas suprasti įmonės veiklos specifiką, interesus ir parduodamus sprendimus;
  • nepriekaištinga elgesio kultūra, komunikabilumas, atsakingumas, kūrybiškumas, savarankiškumas, sugebėjimas generuoti naujas marketingo idėjas;
  • ne mažiau nei vieneri metai sėkmingos patirties pardavimų ar rinkodaros srityje;
  • anglų kalbos žinojimas (ypatingai raštu);
  • noras dirbti ir užsidirbti bei kilti karjeros laiptais;
Privalumai:
  • kasos aparatų, POS sistemų, kitų įmonės parduodamų produktų techninės žinios;
  • prekybos, logistikos įmonių verslo procesų išmanymas;
  • geros rusų kalbos žinios;

Įmonė siūlo

  • įdomų darbą jaunatviškame kolektyve;
  • tobulėjimo galimybes;
  • socialines garantijas;
  • aiškias karjeros perspektyvas;
  • motyvacinį atlyginimą (įmonėje įdiegta pažangi motyvacijos sistema)

Daugiau informacijos apie įmonę www.raso.lt.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Darbo skelbimo numeris
#170791

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2012 m. gruodžio 26 d.
Įvestas:
2012 m. lapkričio 26 d.

UAB “RASO” kuria ir tiekia kompiuterines kasos sistemas ir mobilią kompiuterinę įrangą prekybos, gamybos, logistikos ir kitoms įmonėms. Kompanija pritaiko šias sistemas kiekvienos įmonės veiklai, taip sukurdama efektyvų sprendimą, tenkinantį klientų reikalavimus, ir užtikrindama patikimą produktų ir paslaugų kokybę.
Kompanija įkurta 1991m. Per 21 veiklos metus kompanija tapo viena didžiausių kasos aparatų, kompiuterinių prekybos vietų (POS) sistemų importuotojų ir integruotojų Lietuvoje. Šiuo metu kompanija turi sukūrusi vieną plačiausių partnerystės tinklų Lietuvoje ir atstovauja platų tiekėjų spektrą. Šiuo metu įmonė plečia savo veiklą ir stiprina pardavimų skyriaus komandą.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!