Marketingo vadybininkas(-ė) VIP1

AUTO PRABA, UAB

Darbo skelbimo numeris

367215

Darbo aprašymas

  • Marketingo strategijos kūrimas bei įgyvendinimas pagal atskiras grupės įmones, tiek visos grupės mastu;
  • Marketingo biudžeto planavimas, vykdymas, kontrolė, analizė;
  • Marketinginių akcijų kūrimas bei vykdymas, analizė;
  • Interneto svetainių bei socialinių tinklų priežiūra, vystymas ir naujienų talpinimas;
  • Pasirengimas tarptautinėms parodoms, kuriose dalyvauja kompanija;
  • Dalyvavimas kitų įmonės padalinių veikloje.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas rinkodaros ar verslo vadybos srityje;
  • Bent 2 -iejų metų darbo rinkodaros arba marketingo srityje patirtis;
  • Geros anglų bei rusų kalbos žinios;
  • Gebėjimas sklandžiai ir raiškiai reikšti mintis žodžiu ir raštu;
  • Kūrybiškumas, komunikabilumas, atsakingumas, orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, strateginis mąstymas;
  • Patirtis socialinių tinklų valdyme;
  • Puikios kompiuterinės žinios (privalumas darbas su dizaino programomis).

  • Iššūkių kupiną darbą sėkmingoje ir besiplečiančioje logistikos ir prekybos įmonių grupėje;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei idėjas;
  • Mokymus;
  • Įvertinimą pagal pasiektus rezultatus;
  • Socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • Puikias karjeros galimybes.

CV siųsti iki 2019 m. balandžio 30d. Informacija telefonu +370-655-54771.
Kontaktinis asmuo – Valdas Semaška. Konfidencialumą garantuojame.

Papildoma informacija

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2019 m. balandžio 30 d.
Įvestas:
2019 m. balandžio 1 d.

Kitame žingsnyje galėsite pasirinkti - siųsti CV kaip registruotam ar kaip neregistruotam vartotojui!

Marketingo vadybininkas(-ė)

UAB “Auto Praba”– tai logistikos kompanija, įmonių grupės dalis, teikianti platų kokybiškų logistikos paslaugų spektrą, turinti didelį muitinės sandėlių kompleksą Vilniuje, viena iš rinkos lyderių dalinių kovinių gabenimе kryptimi Europos Sąjunga – Lietuva – NVS šalys.

Sparčiai auganti logistikos ir prekybos įmonių grupė, kurioje šiuo metu dirba 100 darbuotojų, veikianti nuo 1997 metų, plečia veiklą ir šiuo metu darbui centriniame ofise Vilniuje ieško:

Žiūrėti profilį