Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #36777

Marketingo vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Mūsų klientė - viena didžiausių tvirtinimo elementų, dažymo ir glaistymo įrankių bei sandarinimo medžiagų didmeninės prekybos įmonių Lietuvoje, atstovaujanti tokius prekių ženklus kaip BOSCH, BOSSARD, Fischer, TYTAN ir kt. Kompanija, turinti platų klientų tinklą (daugiau nei 80 procentų visų Lietuvos statybinių medžiagų parduotuvių ir daugiau nei 400 klientų visoje Lietuvoje) šiuo metu ieško darbuotojo.

Darbo pobūdis:
Įmonės rinkodaros strategijos realizavimas, įvaizdžio stiprinimas, reklaminės medžiagos ruošimas, reklaminių kampanijų organizavimas, rinkos analizė, interneto svetainės priežiūra ir kt.

Ateityje numatoma perspektyva - vieno ar daugiau prekių ženklų savarankiškas vystymas.

Reikalavimai

o aukštasis išsilavinimas;
o rinkodaros, vadybos principų išmanymas;
o geras anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
o labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
o vairuotojo pažymėjimas;
o iniciatyvumas, aktyvumas, verslumas, kūrybingumas.

Privalumai:
o darbo patirtis vadybos/rinkodaros srityse;
o domėjimasis techninio profilio produktu.

Įdomų, dinamišką darbą draugiškoje komandoje, dideles saviraiškos galimybes, realią karjeros perspektyvą, geras darbo sąlygas bei konkurencinį atlygį.

Papildoma informacija

Gyvenimo aprašymą taip pat galite siųsti el.paštu vilnius@noriudarbo.lt arba faksu (8~5) 2784064 su nuoroda "MARKETINGO VADYBININKAS (-Ė)".

Darbo skelbimo numeris
#36777
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!