Naujausi skelbimai

Marketingo vadybininkas (-ė)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 160872

Darbo skelbimo numeris

160872

Darbo aprašymas

1. Prižiūrėti ir atnaujinti viešbučio "Le Meridien Vilnius" interneto svetainę.
2. Rengti ir platinti reklaminius/informacinius lankstinukus, naujienlaiškį, lojalumo programas.
3. Atsižvelgiant į metų laiką, organizuoti svečiams patrauklius renginius.
4. Teikti idėjas dėl naujų produktų/paslaugų kūrimo, rengti šių idėjų realizavimo planus.
5. Bendrauti su žiniasklaida.

Reikalavimai

1. Universitetinis išsimokslinimas (marketingo specializacija).
2. Aukštas kompiuterinis raštingumas.
3. Puikus lietuvių, anglų ir rusų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu).
4. Novatoriškumas, kūrybingumas, gebėjimas vykdyti ir užbaigti projektus.
5. Panašaus darbo patirtis - 2 metai.

Įmonė siūlo

- socialines garantijas;
- tobulėjimo galimybę.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. birželio 24 d.
Įvestas:
2012 m. gegužės 24 d.

UAB VILLON veiklą pradėjo 1993-01-07. Šiuo metu įmonė išsidėsčiusi 150 ha plote, pastato plotas yra 25 tūkst.kv.m.
Įmonėje teikiamos tokios paslaugos:
1. apgyvendinimo (193 kambariai);
2. maitinimo (restoranai "Le Paysage" ir "Belvedere", vasaros restoranas "Bora-Bora", kavinė "Villon", 2 pokylių salės, BEN's baras ir sveikatingumo baras "Oasis");
3. konferencijų aptarnavimo (25 skirtingo dydžio konferencijų salės);
4. sveikatingumo (sveikatingumo klubas + SPA "Oasis");
5. pavasario-rudens sezono metu - golfo paslaugos.
Nuo 2000-03-01 UAB VILLON priklauso viešbučių tinklui Le Meridien.
Nuo 2004-03-08 viešbučiui suteikta 5* klasė.
Nuo 2005 m. pab. Le Meridien tinklas įsilieja į tarptautinę viešbučių grandinę Starwood, jungiančią 900 viešbučių skirtingose pasaulio šalyse.