Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #170847

Marketingo vadybininkas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Vilnius
Nuoroda nukopijuota
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

1. Administruoti viešbučio "Le Meridien Vilnius" interneto svetainę.
2. Rengti ir platinti reklaminius/informacinius lankstinukus, naujienlaiškį, lojalumo programas.
3. Atsižvelgiant į metų laiką, organizuoti svečiams patrauklius renginius.
4. Teikti idėjas dėl naujų produktų/paslaugų kūrimo, rengti šių idėjų realizavimo planus.
5. Išskairtiniais atvejais bendrauti su žiniasklaida.

Reikalavimai

1. Universitetinis išsimokslinimas (pageidautina marketingo specializacija).
2. Labai aukštas kompiuterinis raštingumas.
3. Puikus lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas (žodžiu ir raštu).
4. Novatoriškumas, kūrybingumas, gebėjimas vykdyti ir užbaigti projektus.
5. Darbo patirtis - 2 metai.

Įmonė siūlo

- socialines garantijas;
- tobulėjimo galimybę.

Darbo skelbimo numeris
#170847
Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!