Naujausi skelbimai

Marketingo vadybininkui (-ei)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 106020

Darbo skelbimo numeris

106020

Darbo aprašymas

  • Naujų pakuočių gaminiams kūrimas;
  • Esamų pakuočių tobulinimas;
  • Reklaminių akcijų organizavimas ir vykdymas;
  • Darbas su leidybos, dizaino įmonėmis;
  • Įmonės internetinio puslapio priežiūra;
  • Kiti marketingo vadovo paskirti darbai.

Reikalavimai

  • Aukštasis marketingo ar vadybinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje būtų privalumas;
  • Savarankiškumas ir atsakingumas;
  • Organizuotumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Corel Draw būtinas).

  • Atsakingą, aktyvų ir įdomų darbą vienoje didžiausių Lietuvos mėsos perdirbimo įmonių;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Papildoma informacija

CV ir motyvacijos laišką su nuoroda "Marketingo vadybininkas" siųsti el.paštu: personalas@nematekas.lt Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. birželio 14 d.
Įvestas:
2011 m. gegužės 24 d.

šešiolika metų Lietuvos rinkoje sėkmingai veikianti mėsos perdirbimo bendrovė. Įmonė eksportuoja savo gaminius į Didžiąją Britaniją, Airiją, Vokietiją, Daniją, Švediją, Olandiją, Latviją, Estiją, Rusiją ir kitas šalis. Šiuo metu siūlome darbą Rumšiškėse (20 km nuo Kauno)