Naujausi skelbimai

Masažistas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 108156

Darbo skelbimo numeris

108156

Darbo aprašymas

Viešbutyje Le Meridien Vilnius yra sveikatingumo centras. Čia yra baseinas, saunos ir garų pirtys,visą parą galima sportuoti treniruoklių salėje.
Itin svarbią vietą paslaugų sąraše užima masažai ir veido ir kūno procedūros.

Veido procedūros - drėkinanti veido procedūra, raminanti procedūra kapiliarinei odai, valančioji problematiškos odos procedūra, akių kontūrų kaukė ir t.t.;
Kūno procedūros - stangrinanti kūno įvyniojimo procedūra, anticeliulitinė procedūra, aktyviai liekninanti procedūra;
Masažai - atpalaiduojantis, klasikinis, medaus, šokolado.
Naudojama kosmetika - "Phytomer".

Reikalavimai

Reikalavimai:
1. profesinis pasirengimas (pageidautina masažuotojo specialybė arba medicininis išsimokslinimas ir papildomai išklausytas kursas apie masažus).
2. gebėjimas daryti įvairius masažus (veido, kūno, rankų, kojų, galvos)
Privalumas - darbo patirtis.

Nemokamas tarnybinio autobuso paslaugas, nemokamą maitinimą.

Papildoma informacija

Siūlome terminuotą darbo sutartį, nuo 01/08/2011 iki 31/08/2011 įskaitytinai.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas (darbas pamainomis)
Galioja iki:
2011 m. liepos 31 d.
Įvestas:
2011 m. liepos 22 d.

UAB VILLON veiklą pradėjo 1993-01-07.
Įmonėje teikiamos tokios paslaugos:
1. apgyvendinimo (193 kambariai);
2. maitinimo (restoranai "Le Paysage" ir "Belvedere", vasaros restoranas "Bora-Bora", kavinė "Villon", sveikatingumo baras "Oasis", Golfo baras, BEN's baras, 2 pokylių salės);
3. sveikatingumo (sveikatingumo centras + SPA "Oasis");
4. konferencijų aptarnavimo (25 skirtingo dydžio konferencijų salės);
5. vasarą - golfo.
Nuo 2000-03-01 UAB VILLON priklauso tarptautiniam viešbučių tinklui Le Meridien.
Nuo 2004-03-08 viešbučiui suteikta 5* klasė.
Nuo 2005 m. pab. Le Meridien tinklas įsilieja į tarptautinę viešbučių grandinę Starwood, jungiančią apie 1000 didesnių ir mažesnių viešbučių.