Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #98064

Mažmeninės prekybos departamento vadovai (-ės)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

Jūs būsite tarpininku tarp vadovybės ir savo departamento, vadovausite parduotuvių skyrių darbuotojų ir vedėjų komandai, organizuosite jos darbą, laikydamasis galiojančių socialinių nuostatų.

Vadovaudamasis kartu su vadovybe nustatytais tikslais, Jūs organizuosite ir koordinuosite savo sektoriaus veiklą. Padėsite parduotuvių skyrių vedėjams ir juos kontroliuosite, analizuodami rinkos tyrimų pokyčius, įrengdami parduotuvių skyrius, skatindami pardavimą, bendraudami su tiekėjais (derybos, užsakymai, reklama, ginčai) ir administruodami darbo priemones.

Kaip parduotuvės prekybos ir rinkodaros politikos specialistas, Jūs optimizuosite vadybos (personalo išlaidos, atsargos, kt.), tiekimo (derybos su tiekėjais, užsakymai, pirkimas, pardavimo skatinimas, prekių kokybės kontrolė, kt.), pardavimo (kainos, maržos, apyvarta, kt.) ir parduotuvių skyrių veiklos rezultatus, laikydamasis galiojančių norminių teisės aktų ir taisyklių.

Kaip tikras profesionalas Jūs palaikysite ryšius su klientais, turėsite aiškią vadybos sampratą ir jums patiks organizuoti komandos darbą. Jus trauks iššūkiai ir darbo užsienyje avantiūra.

Reikalavimai

Tikimės, kad Jūs:

  • turite reikšmingą patirtį maisto arba specializuotų prekių mažmeninėje prekyboje,
  • laisvai kalbate prancūziškai, angliškai ir lenkiškai arba lietuviškai.

Įmonė siūlo

Siūlome mūsų profesinio rengimo kursus.

Papildoma informacija

Šis skelbimas skiriamas vertingiems kandidatams, pageidaujantiems tapti būsimais verslininkais.

Darbo skelbimo numeris
#98064

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Atlyginimas: Nuo 3500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Galioja iki:
2010 m. gruodžio 8 d.
Įvestas:
2010 m. lapkričio 8 d.

Nepriklausoma mažmeninės prekybos grupė - lyderė savo rinkoje - tęsdama plėtrą tarptautiniu mastu plečiasi į Baltijos šalis (Lietuvą, Estiją, Latviją) ir Lenkiją.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!