Mažmeninės prekybos tinklo "Žemaitija" Rytų Lietuvos regiono vadovas

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 31578

Darbo skelbimo numeris

31578

Darbo aprašymas

Darbo pobūdis -
- vadovavimas mažmeninės prekybos tinklui rytų Lietuvoje (Biržai, Kupiškis, Anykščiai, Jonava, Kaunas, Šakiai, Marijampolė, kt.)
- mažmeninės prekybos tinklo plėtra,
- veiklos koordinavimas ir tobulinimas, veikos rezultatų gerinimas.

Reikalavimai

Gyvenamoji vieta – Utenos, Molėtų, Ukmergės miestas/rajonas (privalumas)

  • Sėkminga vadovo darbo mažmeninėje prekyboje patirtis
  • aukštasis vadybos, ekonomikos, prekybos išsilavinimas
  • maisto produktų rinkos išmanymas (privalumas)
  • vadovavimo, derybiniai ir sprendimų priėmimo įgūdžiai
  • iniciatyvumas, atsakingumas, komunikabilumas
  • Vairuotojo pažymėjimas, kompiuterinis raštingumas

Bendrovė suteikia visas socialines garantijas, savarankišką, atsakingą darbą, profesinio tobulėjimo, karjeros ir saviraiškos galimybes, konkurencingą atlyginimą , susietą su veiklos rezultatais.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Ukmergė
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2007 m. spalio 21 d.
Įvestas:
2007 m. rugsėjo 21 d.
Alga (neatskaičius mokesčių):
nuo 3000 iki 5000 LTL per mėn.

UAB "Žemaitijos prekyba" yra firminių parduotuvių tinklas "Žemaitija" . Jos prekiauja populiariais kokybiškais ir vartotojų mėgstamais "Žemaitijos pienas" gaminiais, kurių asortimentas sudaro per 160 rūšių produktų, taip pat kitomis plataus vartojimo prekėmis.
„UAB "Žemaitijos prekyba" dirba per 300 darbuotojų. Kviečiame veiklius, energingus, kompetentingus prisijungti prie mūsų komandos!