Naujausi skelbimai

Mažmeninės prekybos vadovo (-ės)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 79001

Darbo skelbimo numeris

79001

Darbo aprašymas

mažmeninės prekybos procesų valdymas ir kontrolė
mažmeninės prekybos plėtra
bendrovės darbo organizavimas ir koordinavimas
pardavimų procesų analizė ir planavimas
tiekėjų paieška, ryšių palaikymas, sutarčių sudarymas
prekių asortimento formavimas
komandos formavimas, motyvavimas, užduočių formavimas bei rezultatų kontrolė
prekių likučių valdymas

Reikalavimai

aukštasis universitetinis išsilavinimas (ekonomika, vadyba)
vadovaujančio darbo mažmeninėje prekyboje patirtis (2+ metai)
puikūs organizaciniai, derybiniai sugebėjimai ir bendravimo įgūdžiai
lankstumas, lojalumas, iniciatyvumas
vairuotojo pažymėjimas
anglų kalbos pagrindai
kompiuterinis raštingumas

dinamišką ir atsakingą darbą ekologiškais produktais prekiaujančioje įmonėje
konkurencingą atlyginimą bei naujus iššūkius
asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Papildoma informacija

CV siųsti : renata.m@zebra.lt
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Informacija apie darbą:

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena, darbuotojas
Galioja iki:
2010 m. sausio 24 d.
Įvestas:
2009 m. gruodžio 24 d.

Mažmeninės prekybos kompanija, prekiaujanti ekologiškais maisto ir plataus vartojimo produktais (plačiausias asortimentas eko produktų Lietuvoje) ir turinti ambicingų planų, plečia savo veiklą ir darbui Vilniuje ieško: