Mechanikas sunkiosios technikos (JCB) remontui ir aptarnavimui Kaune

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 161440

Darbo skelbimo numeris

161440

Darbo aprašymas

  • Sunkiosios technikos JCB remontas ir aptarnavimas;
  • Klientų aptarnavimas ir konsultavimas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis / Aukštasis išsilavinimas ( techninis būtų privalumas);
  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas, greita orientacija;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Traktorininko teisės būtų papildomas privalumas.

Įmonė siūlo

  • Socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2012 m. liepos 5 d.
Įvestas:
2012 m. birželio 5 d.

STOKKER - tai didžiausias Baltijos šalyse LABAI GERŲ įrankių, įtaisų, įrengimų ir sunkiosios technikos centrų tinklas. Ar Jūs esate profesionalas, dirbantis statybos, pramonės ir aptarnavimo srityse, ar namų meistras, puikiai žinote, kad LABAI GERAS įrankis reiškia ne tik gerai atliktą darbą, bet ir darbą atliktą su malonumu. STOKKER verslo koncepcija pagrįsta giliu perduodamų produktų išmanymu ir noru rasti geriausią sprendimą klientui. Mūsų centruose niekada nenusipirksite blogų prekių, nes mes tokių neturime. Kiekvienoje produktų grupėje mes siūlome patikimus ir itin kokybiškus pasaulinių lyderių prekių ženklus. STOKKER vardas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje garantuoja aukščiausią kokybę ir užtikrina klientą, kad nusipirkta prekė bus LABAI GERA.