https://www.cvmarket.lt/78421

Šis darbo pasiūlymas jau nebegalioja.

Neliūdėkite, tūkstančiai naujų darbo pasiūlymų laukia Jūsų CV!

Naujausi skelbimai

Medicinos atstovai Vilniuje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 78421

Darbo skelbimo numeris

78421

CVMarket.lt klientas Medicinos atstovai Vilniuje

CVMARKET.LT KLIENTAS

Kas mes esame?


Mes esame 12 000 žmonių komanda, kuriuos vienija noras padėti pacientams gyventi pilnavertį gyvenimą. Mūsų misija - pasiūlyti vaistų, kurie atneštų realų pokytį ir pacientams, ir sveikatos priežiūros specialistams. Šiuo tikslu mes aprūpiname vaistais ir produktais ligonines, specialistus bei bendrosios praktikos gydytojus, taip pat siūlome be recepto parduodamus vaistus pasirinktose rinkose.


Ką mes darome?

Mes turime platų produktų portfelį ir dirbame įvairiose gydymo srityse, ypač kardiologijos, gastroenterologijos, osteoporozės, kvėpavimo bei skausmo.

Mes prisidedame prie visų produkto gyvavimo etapų - nuo tyrimų ir plėtros iki santykių su klientais. Taip pat glaudžiai dirbame su inovacinių tyrimų bendrovėmis ir nuolatos ieškome produktų, kurie pateisintų pacientų viltis.

Mes tikime, kad viskas, ką darome, yra kažkam svarbu. Todėl dirbame rūpestingai, kad viską padarytume tinkamai. Mes sutelkiame dėmesį į rezultatus ir greitai reaguojame į pacientų bei sveikatos priežiūros specialistų poreikius, užtikrindami geriausią įmanomą darbo su mumis patirtį. Tai darydami galime įgyvendinti savo viziją tapti pageidaujama farmacijos bendrove.


Kur mes dirbame?

Įsikūrusi Europoje, "Nycomed" aprėpia didelę geografinę teritoriją. Mes vykdome plačią veiklą Europoje ir sparčiai augančiose Lotynų Amerikos, Rusijos, NVS ir Azijos bei Ramiojo vandenyno rinkose.