Naujausi skelbimai
Darbo skelbimo numeris #103471

Medicinos atstovas (-ė) Kauno regione

CVMarket.lt klientas
Kaunas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Kompanijos produktų pristatymas susitikimų su gydytojais ir vaistininkais metu
  • Nuolatinis ryšių su klientais palaikymas, naujų klientų paieška
  • Seminarų priskirtame regione organizavimas
  • Dalyvavimas konferencijose ir kompanijos produktų pristatymas jose

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (medicininis ar farmacinis būtų privalumas)
  • Ne mažesnė nei 1-erių metų patirtis farmacinių produktų pardavimų srityje
  • ≥ 2 metų vairavimo stažas
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Anglų kalba

Mes siūlome dinamišką darbą, puikią galimybę mokytis ir tobulėti jaunoje komandoje, patrauklų atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančias premijas.

Papildoma informacija

Norinčius dalyvauti konkurse kviečiame siųsti savo CV su nuotrauka, motyvacinį laišką ir nurodyti pageidaujamą atlyginimą iki balandžio 4 d. el. paštu atranka@orivas.lt. Laiško temos
langelyje nurodykite Atstovas Kaune.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Darbo skelbimo numeris
#103471

Informacija apie darbą

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Papildoma informacija:
darbuotojas
Galioja iki:
2011 m. balandžio 4 d.
Įvestas:
2011 m. kovo 21 d.

Farmacinė kompanija Orivas, jau 10 metų sėkmingai plėtojanti savo veiklą Lietuvos rinkoje.

Daugiau

Jūs kandidatuojate į:
Jūs būsite nukreipti į kitą portalą. Sekite ten esančias kandidatavimo instrukcijas. Sėkmės!