Naujausi skelbimai

Darbo skelbimo numeris #309384

Medicinos atstovas (-ė)

CVMarket.lt klientas
Darbo skelbimas negalioja

Darbo aprašymas

  • Darbas su receptiniais ir nereceptiniais vaistais.
  • Tiesioginis ir netiesioginis darbas su gydytojais bei farmacijos specialistais.
  • Dalyvavimas konferencijose ir kituose moksliniuose renginiuose.

Reikalavimai

  • Medicinos atstovo patirtis būtų privalumas.
  • Reprezentatyvumas, taktiškumas, komunikabilumas, pozityvumas, greita orientacija, savarankiškumas, lankstumas.
  • Gebėjimas dirbti komandoje siekiant bendrų tikslų.
  • Kompiuterinis raštingumas.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • Draugišką kolektyvą.
  • Darbui reikalingas priemones.
  • Socialines garantijas.
  • Patrauklų, Jūsų kompetenciją atitinkantį atlygį ir priedus, priklausančius nuo pasiektų rezultatų.

Darbo skelbimo numeris
#309384

Informacija apie darbą

Vilnius
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2017 m. rugpjūčio 17 d.
Įvestas:
2017 m. liepos 19 d.

Uždaroji akcinė bendrovė “Morfėjus”, įsteigta 1993 m. yra viena iš didmeninių vaistų platinimo įmonių, išskirtinėmis teisėmis atstovaujanti ir platinanti gamintojų Dr. Falk Pharma GmbH ir Dr. Kade Phamaceutische Fabrik GmbH (Vokietija) Lietuvos Respublikoje registruotus vaistus.

UAB Morfėjus įgaliotas atstovauti, nuo 2006 m. Dr. Kade Pharmazeutische Fabrik GmbH, o nuo 2012 m. Dr. Falk Pharma GmbH, interesus ir Latvijos Respublikoje. Bendrovė taip pat užsiima aukščiau minėtų gamintojų vaistų įregistravimu Lietuvos ir Latvijos Respublikose. Pagrindiniai Bendrovės klientai yra didmeninės vaistų prekybos kompanijos.

Pagrindinė Bedrovės veiklos sritis – didmeninė prekyba farmacijos prekėmis. Nuo 2003 m. Bendrovės veikla pertvarkyta pagal Geros vaistų platinimo praktikos taisyklių reiklavimus. Bendrovėje yra įdiegta farmokologinio budrumo sistema, kuri užtikrina farmokologinio budrumo vykdymą Lietuvos Respublikoje.

Daugiau