Naujausi skelbimai

MEDICINOS ATSTOVAS Kaune (papildomas darbas)

CVMARKET.LT KLIENTAS

Darbo skelbimas negalioja

Darbo skelbimo numeris 355729

Darbo skelbimo numeris

355729

Darbo aprašymas

SIŪLOME PAPILDOMĄ DARBĄ JAU DIRBANTIEMS MEDICINOS ATSTOVAMS

- Teikti informaciją apie medikamentą odontologams, burnos chirurgams (implantologams);
- Atlikti numatytų vizitų skaičių bei teikti ataskaitas.

Reikalavimai

- Galimybė suderinti pagrindinį medicinos atstovo darbą su papildomu atstovavimu;
- Atstovaujamų produktų nekonkuravimas (BŪTINA SĄLYGA);
- Gebėjimas greitai užmegzti ilgalaikį bendravimą su gydytojais.

Įmonė siūlo

- Galimybę užsidirbti papildomai;
- Mokymus apie produktą bei visapusišką palaikymą;
- Papildomas priemones darbui atlikti (reklaminė medžiaga).

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos: https://www.expertus.lt/bendrasis-duomenu-apsaugos-reglamentas/

Informacija apie darbą:

Darbo vieta:
Kaunas
Darbo pobūdis:
visa darbo diena
Galioja iki:
2018 m. gruodžio 7 d.
Įvestas:
2018 m. lapkričio 12 d.

UAB Expertus LT– įmonė teikianti kokybiškus sprendimus žmogiškųjų išteklių srityje, šiuo metu vykdomam projektui ieškome naujų komandos narių